ArCADia - Sieci Kanalizacyjne

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: INTERSOFT
  • Czas realizacji: 1-3 dni
  • Cena netto: 1 806,50 zł 268 140,00 zł 2 222,00 zł

Jest to kompleksowe narzędzie działające w środowisku CAD, wspomagające projektowanie przyłączy kanalizacyjnych.

 

ArCADia - Sieci Kanalizacyjne Przeznaczony jest dla projektantów zewnętrznych kanalizacji deszczowych i sanitarnych. Dzięki rozbudowanej bazie (15 najpopularniejszych producentów) rurociągów, kształtek, armatury i obiektów kanalizacyjnych (studzienki i wpusty betonowe, osadnikowe, przepływowe, osadniki, zbiorniki, komory, odwodnienia liniowe, przepompownie) użytkownik może dobrać szczegółowo, dowolny obiekt z zachowaniem rzeczywistych parametrów. Wygodny i przejrzysty interfejs, oraz graficzne wprowadzanie danych pozwalają na znaczne przyspieszenie prac projektowych.
Program pozwala na rysowanie dowolnych układów rozgałęzionych. Profile i zestawienia sieci w ArCADia-Kanalizacja zewnętrzna tworzone są automatycznie na podstawie narysowanej geometrii. Główną zaletą programu jest odejście od żmudnego, ręcznego wypełniania tabelek (mierzenia i wstawiania długości, kolizji, rzędnych) na rzecz graficznego rysowania trasy i definiowania kolizji. Pozwala to na podstawie narysowanej trasy szybko i łatwo obliczyć, wygenerować profile, rysunki szczegółowe, raporty i zestawienia materiałów.

WAŻNE INFORMACJE:

W naszej ofercie znajdują się również inne programy do projektowania CAD i do aranżacji wnętrz. Wśród programów tego typu zachęcamy do zapoznania się z programem CAD Decor 2 lub innymi programami firmy Intersoft, takimi jak Intellicad 7 Professional lub Arcon 15.


Za drogo? Możesz skorzystać z negocjacji ceny i zaproponować własną cenę, a my się do tej propozycji ustosunkujemy - czy ją akceptujemy czy nie.