Comarch ERP XT

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: COMARCH

Comarch ERP XT jest szybkim i intuicyjnym programem do prowadzenia malej firmy

Comarch ERP XT jest szybkim i intuicyjnym programem do prowadzenia malej firmy. Dzięki pracy programu w chmurze masz dostęp do programu z każdego miejsca z dostępem do internetu. Program można obsługiwać poprzez przeglądarkę internetową, tablet lub smartfona. Wypróbuj teraz za darmo.

 

Comarch ERP XT Faktury on-line

 

Comarch ERP XT jest programem przeznaczonym dla mikrofirm i jedno osobowej działalności gospodarczej umożliwia prowadzenie firmy on-line.

Dzięki obsłudze programu poprzez przeglądarkę internetową, tablet lub smartfon dostęp do programu jest możliwy z każdego miejsca z dostępem do internetu.

Aplikacja Comarch ERP XT działa na systemach Android jak i na iOS. Dzięki temu możesz pracować niezależnie od posiadanej platformy sprzętowej.

Aplikacja pracuje w chmurze dzięki czemu już nigdy więcej nie musimy się martwić o tworzenie kopi zapasowych danych.

 

Już od 11 zł / miesięcznie możesz prowadzić swoją firmę i wystawiać faktury.Program umożliwia w bardzo prosty sposób wystawianie dokumentów sprzedaży, dokumentów kosztowych, kontrolowanie płatności i rozliczanie kontrahentów. Współpracuje również z bazą GUS dzięki czemu po wpisaniu jedynie numeru NIP pozostałe dane uzupełnią się automatycznie.

Dzięki aplikacji możesz przeprowadzić automatyczna inwentaryzację, a dzięki możliwości kontroli stanów magazynowych program sam zablokuje sprzedaż produktów których nie ma na stanie. System pozwala na prowadzenie księgi przychodów i rozchodów, ewidencje pracowników, wynagrodzeń, środków trwałych oraz rejestr zakupów i sprzedaży. Program automatycznie wysyła deklaracje VAT-7 do Urzędu Skarbowego również w formacie struktur JPK.

Dzięki modułowi analizy można przeprowadzać szereg analiz swojego biznesu oraz tworzyć zaawansowane raporty metodą "przeciągnij i upuść". Aplikacja umożliwia również stworzenie profesjonalnego sklepu internetowego. Współpracuje z platformą Allegro.pl oraz wszystko.pl jak również z najpopularniejszymi porównywarkami cen. Możesz również wybrać profesjonalne biuro rachunkowe i wymieniać z nim danymi.

pakiety Comarch XT

Już teraz możesz wypróbować program całkowicie za darmo do 10 faktur. Wystarczy że wejdziesz w odnośnik i się zarejestrujesz.

 


Comarch ERP XT – program dla firm

 

 

 

 

 

 

faktury i magazyn

 

faktury i księga podatkowa

 

sklep internetowy

 

 

Wsłuchując się w potrzeby naszych użytkowników nieustannie rozwijamy naszą platformę dodając nowe funkcjonalności.

 

Główne informacje techniczne:

  • Wersja językowa: polska / angielska / niemiecka /francuska
  • system operacyjny - dowolny, dostęp przez przeglądarkę lub aplikację mobilną
  • Ilość stanowisk: w zależności od licencji
  • Typ licencji: komercyjna
  • Ważność licencji: 1 msc/1 rok (możliwość przedłużenia o kolejne okresy czasu)

 

Comarch ERP XT – program dla firm
 
 
 

Comarch ERP XT – program dla firm