TurboCAD DeLuxe 2019/2020 PL

 • Dodaj recenzję:
 • Producent: IMSI
 • Czas realizacji: 1-3 dni
 • Cena netto: 721,14 zł 959,40 zł 887,00 zł

Program CAD przeznaczony jest do precyzyjnego projektowania i jednocześnie wystarczająco prosty w obsłudze

TurboCAD Deluxe 2020 posiada nieograniczone możliwości projektowania. Z ponad 250 profesjonalnymi poleceniami 2D/3D można szybko wykonać plany domów, zaprojektować każdą dokumentację techniczną i ilustracje artystyczne. TurboCAD Deluxe jest najlepszym sposobem na zrealizowanie własnego projektu i zaprezentowanie jego idei w pełni fotorealistycznym trybie przestrzennym.

 

Program przeznaczony jest do precyzyjnego projektowania i jednocześnie wystarczająco prosty w obsłudze. TurboCAD może być pomocny w zrealizowaniu każdego projektu! Ma zastosowanie w projektowaniu: budowlanym, mechanicznym, konstrukcjach drewnianych i stolarstwie, biżuterii, modelowaniu wzorów tkanin, wzorów płytek ceramicznych, modelowaniu witraży, pomostów, zagospodarowaniu ogrodów, jak również modeli zabawek, samolotów i okrętów.
  TurboCAD pomaga w określeniu początkowych ustawień wielkości rysunku, skali i wszystkich pozostałych parametrów realizowanych "krok-po-kroku" w specjalnym kreatorze.

Tak więc przy pomocy Kreatora możesz w szybki sposób utworzyć odpowiadający Twoim potrzebom szablon rysunku zawierający jego rozmiar i orientację, jednostki miary i dokładność, skalę wydruku.
TurboCAD Deluxe 2020 pozwala na automatyczną numerację obiektów takich jak pomieszczenia, drzwi, okna pomaga przy tworzeniu opisów do rysunku.

 

 

Prezentacja

Zbadaj nowe możliwości renderingu i fotograficznej, realistycznej wizualizacji - uzyskasz najwyższej jakości obrazy wektorowe do zamieszczenia także w sieci www, wydruku i dokumentacji. Masz dostęp do ogromnej listy stylów pędzla. Właściwości kreskowania (malowania) określane są w Edytorze. Możesz w nim m.in. osadzać fotografie i inne elementy graficzne tak aby bezpośrednio znalazły się w projekcie. Wykorzystaj wypełnienie gradientowe aby uzyskać efekt zmiany tonacji od jasnej do ciemnej promieniowo, liniowo, w kształcie rombu lub wzdłuż określonej ścieżki.

Elastyczny interfejs użytkownika

Wyświetlaj tylko te narzędzia, które są potrzebne w danej chwili! Zaoszczędzisz w ten sposób 15% obszaru przeznaczonego do rysowania.

Dodawaj, zmieniaj położenie i układ palet często używanych i ukrywaj palety których nie używasz. Możesz także wyświetlać pełne opisy wyjaśnień do przycisków poszczególnych poleceń aż do chwili gdy dobrze poznasz program.

 

Uproszczona edycja tekstu

Oferując nowy, uproszczony sposób realizacji polecenia edycji tekstu, TurboCAD odzwierciedla podejście innych aplikacji graficznych. Wystarczy wybrać tekst do edycji a pojawi się automatycznie paleta edycji tekstu, w której możesz dokonać stosownych zmian.

Edycja tekstu 2D & 3D

Twórz i edytuj tekstury przypisane do tekstu 2D & 3D bez opuszczania rysunku. Wybierz dodatkowo z palety dostępnych kolorów kolor tekstu i tła.

Mocne cechy, które zwiększają wydajność

Dostęp do wielu rysunków jednocześnie, każdy z wieloma sposobami definiowania obszaru wydruku i niezależnymi ustawieniami (np. ustawienia siatki, jednostki). Sposób przełączania pomiędzy poszczególnymi obszarami wydruku to wybór zakładek poszczególnych arkuszy. Narzędzie do edycji siatki pozwala tworzyć w prosty sposób skomplikowane powierzchnie krzywoliniowe poprzez bezpośrednie wprowadzanie współrzędnych. Do sprawdzenia wyglądu siatki możemy ją oglądać i wyświetlać w trybie ukrywania linii niewidocznych lub w trybie pełnego renderingu.

Przyciąganie

Skorzystaj z wielu możliwości przyciągania kursora do punktów charakterystycznych. Np. do narysowania linii skorzystaj z możliwości przyciągania do punktu najbliższego (lub kilkunastu innych...).

Zaawansowane efekty oświetlenia

Wybierz spośród kilku dostępnych typów oświetlenia rysunku 3D aby uzyskać specjalne efekty! Zdefiniuj parametry światła i cienia kilku realistycznych źródeł światła, włączając światło otoczenia, oświetlenie punktowe i kierunkowe i inne efekty świetlne i obejrzyj model z dowolnego oddalenia i pod dowolnym kątem.

 

Zaawansowany rendering

Wybierz odpowiedni tryb renderingu aby uzyskać oczekiwany wygląd projektowanych obiektów. Do wyboru jest:

 • tryb siatkowy (z wyświetleniem wszystkich linii, także tych które w rzeczywistych obiektach są niewidoczne),
 • linie ukryte (wyświetlane są tylko linie widziane przez obserwatora),
 • szkic renderingu (szybki podgląd),
 • jakościowy rendering (końcowy rezultat np. do publikacji).

Wytłaczanie i wyciąganie

Polecenia umożliwiające tworzenie skomplikowanych modeli przestrzennych. Poprzez zwykłe wytłoczenie kształtu 2D możliwe jest uzyskanie bryły 3D. Podczas wyciągania tych kształtów wzdłuż ścieżki uzyskujemy nieregularne obiekty takie jak np. wygięta rura.

Grafika i przezroczystość

Eksportuj swój rysunek do pliku w formacie GIF lub PNG z przezroczystym tłem.

Łatwo możesz umieścić ukończony obiekt do innego obrazu (grafiki) albo innego tła, bez konieczności wycięcia obiektu z wyjściowego tła.

 

Wystarczająco wszechstronny dla hobby i rzemiosła!

Przeznaczony do precyzyjnego projektowania i jednocześnie wystarczająco prosty w obsłudze. TurboCAD może być pomocny w zrealizowaniu każdego projektu! Ma zastosowanie w:

 • Projektowaniu budowlanym,
 • Projektowaniu mechanicznym,
 • Projektowaniu konstrukcji drewnianych i stolarstwie,
 • Projektowaniu więźb dachowych i dekarstwie,
 • Projektowaniu biżuterii,
 • Projektowaniu i modelowaniu wzorów tkanin,
 • Projektowaniu i modelowaniu wzorów płytek ceramicznych,
 • Projektowaniu i modelowaniu witraży,
 • Planach pomostów,
 • Zagospodarowaniu ogrodów.

A także....

 • Modeli zabawek,
 • Modeli samolotów i okrętów,
 • Domków dla lalek.

Projektowanie nigdy nie było tak łatwe! Możliwości są nieograniczone!

Automatyczne, asocjatywne narzędzia wymiarowania pozwalają jednym ruchem wstawić do rysunku dowolny typ wymiaru. Kiedy wielkość obiektu zostanie zmieniona, to wymiar zostanie odpowiednio zaktualizowany. Wstawianie symboli 2D & 3D metodą "przeciągnij i opuść".

Rzutnie

Obracaj, powiększaj i edytuj specyficzne, małe obszary rysunku (2D lub 3D) poprzez standardowe lub zdefiniowane kształty rzutni.

 

Zgodność z innymi formatami CAD

 

Wymagania systemowe:

 • System operacyjny: Microsoft Windows 7, 8, 10
 • Procesor: Pentium IV lub równoważny minimum 1 GHz
 • Pamięć RAM: 4 GB
 • 2 GB wolnego miejsca na dysku
 • Karta graficzna pracująca w rozdzielczości minimum SVGA 1024x768

 

Porównanie wersji TurboCAD